ffa9f03ea0916b50d672db3c812782fc.svg  info@bikikini.cz        42f83c53fdf2fe12f9bb78b66d364dd7.svg +420 704 708 278

O nás


BŘEZEN 2019

Přišel nápad a vize vybudovat značku Bikikini, která se bude zaměřovat na výrobu stylových plavek a doplňků k vodě pro maminky s dětmi.

Kvalita je základ a proto jsme se rozhodli pro poctivou výrobu u nás v České Republice.


Pro materiál jsme však museli až k Italskému dodavateli. Vybrali jsme kvalitní lycru a všechny plavky od nás jsou oboustranné(dvojitá látka), bez podšívky se skrytým švem.  

ČERVEN 2019

Na řadě bylo vymýšlení jednotlivých střihů a tak se šilo, zkoušelo, stříhalo, přešívalo a pořád dokola.

ZÁŘÍ - PROSINEC 2019

Hurá, máme střihy. Ale do spuštění stále daleko. Začínáme tvořit eshop, grafickou podobu značky, fotíme, natáčíme, vymýšlíme a plavky se začínají šít.

BŘEZEN 2020

Spuštění se nekoná, místo plavek se šijí roušky.


ČERVEN 2020

Trvalo nám to přes rok, ale jsme na světě! Máme velkou radost a těšíme se na všechny budoucí zákazníky.Kdybyste na sobě mohly mít jen jeden kousek oblečení, jaký by měl být? Zajímavý, funkční, pohodlný a perfektně padnoucí, za kterým se každý otočí? V létě toto všechno musí splňovat ty správné plavky. Pro všechny maminky, které chtějí sobě i svým dětem dopřát komfort a kvalitu. Navíc v trendy sladěném stylu.

Na našich originálních a ručně šitých dámských i dětských plavkách jsme si dali skutečně záležet. Od poctivého zpracování až po zářivé barvy a perfektně padnoucí střihy, ve kterých vám to bude s dětmi slušet nejen na pláži nebo u bazénu, ale i na všech fotkách. 

Používáme pouze kvalitní materiály a veškerá výroba probíhá pod rukama zkušených českých švadlen. Na ničem jsme nešetřili. Dámské plavky jsou šité bez podšívky, z dvojité látky. To znamená, že jsou mnohem kvalitnější a pevnější.

To nejdůležitější je pro nás vaše spokojenost. S produkty i s našimi službami. Chápeme, že chuť pořídit si nové plavky, nebo nečekané pozvání na letní párty, nepočká. Plavky proto odesíláme vždy co nejrychleji do jednoho dne.

A na co se můžete po odeslání objednávky těšit? Na rychlé vyřízení, nepřetržitě dostupný zákaznický servis, precizně zabalený balíček i milou pozornost. A konečně také na vaše nové Bikikini a všechny letní radovánky, které si v nich s dětmi užijete.